According to the local exchange rate, there was a slight increase in the US Dollar , which is bought today at 105 lek and sold at 105.7 lek compared to the 

5551

TIRANE- Në tregun e këmbimit valutor, sot monedha vendase Lek, ka fituar pikë duke sjellë një forcim të saj kundrejt valutave të huaja, euro dhe dollarë. 1 euro këmbehet sot me 139.66 lekë duke u zhvlerësuar me 0.15 lekë në raport me fundjavën e kaluar.

ATSH ka marrëdhënie kontraktuale me AFP, DPA, ANSA, HSINHUA, Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjerë. ATSH është anëtare me të drejta të plota e EANA-s Kembimi Valutor Sot Ne Shqiperi Dollar – Currency Exchange Rates. Valuta dhe ndikimi i ndryshimit të vlerës valutore - Fjalaime! Valuta Sot Euro Lek. Këmbimi valutor/ Dollari nuk ndryshon, euroja ulet në kuotën e 123 lekëve TIRANË, 21 korrik /ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, të martën, monedha e gjelbër amerikane u këmbye në të njëjtën vlerë me lekun sa një ditë më parë, ndërsa euroja u zhvlerësua me 0.23 lekë.

Kembimi valutor dollar lek

  1. Besöka släktingar i finland
  2. Åtvidaberg gymnasium golf
  3. Målare jobb kalmar
  4. Temp stockholm sweden
  5. Arbetsterapeut malmö utbildning
  6. Skatt frankrike
  7. Hur manga poliser finns det i sverige
  8. Spanaway washington

kembimorjaximi@gmail.com. Kembimi valutor, kursi i kembimit valutor ne Shqiperi sot. Kursi valutor ne Lek, Dollar, Euro, Paund dhe monedha te tjera. Kembimi valutor i monedhes shqiptare sot ne monedha te huaja. US dollar to Turkish lira exchange rate: 1 USD = 8.1452 TRY : US dollar in euro: 1 USD = 0.8398 EUR : Kuwaiti dinar to Indian rupee today: 1 KWD = 247.3658 INR : conversion rate Malaysian ringgit Indian rupee: 1 MYR = 18.0416 INR : Saudi riyal to Pakistani rupee: 1 SAR = 40.5394 PKR : Omani rial to Indian rupee historical: 1 OMR = 193.8389 INR Këmbimi Valutor 25 Mars 2021, rritje për Dollarin dhe Euron, ndërsa Paundi Britanik E Enjte 25 Mars 2021, 07:10 Gazeta Shqip Në kursin e Kë mbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane. Kursit të këmbimit për Dollar Shtetet e Bashkuara Ndryshimi i fundit më 13 Prill 2021 nga Fondi Monetar Ndërkombëtar. EUR faktori konvertimit ka 6 shifra të konsiderueshme.

Banka e Shqiperise ofron vetem 1 vlere per kursin e kembimit. Lek Shqiptar (ALL) dhe Euro (EUR) Currency Exchange Rate Konvertimi Calculator Shto komentin tuaj për këtë faqe Kjo Lek Shqiptar dhe Euro konvertim është deri në datën me kurset e këmbimit nga 11 Prill 2021. Shikoni dhe krahasoni kurset e kembimit valutor nga disa burime ne te njejten kohe dhe vend duke perdorur Xchange.al Kurse kembimi nga disa prej bankave te nivelit te dyte dhe kompani financiare te kembimit valutor te cilat operojne ne Shqiperi.

Kembim Valutor ExchangeBlloku, Albania. Arin EXCHANGE AGENCYRruga Luigj Official Currency, Albanian Lek. Currency Code, ALL. Currency Symbol, Le.

Perdorimi i ketyre te dhenave per motive te tjera nuk na ngarkon me asnje lloj pergjegjesie. Kujdes!!! Banka e Shqiperise ofron vetem 1 vlere per kursin e kembimit.

Kembimi valutor dollar lek

Konverto para, ndermjet te gjitha monedhave boterore, duke perdorur kurse kembimi te perditesuar.

Shikoni dhe krahasoni kurset e kembimit valutor nga disa burime ne te njejten kohe dhe vend duke perdorur Xchange.al Kurse kembimi nga disa prej bankave te nivelit te dyte dhe kompani financiare te kembimit valutor te cilat operojne ne Shqiperi.

Kembimi valutor dollar lek

Shikoni dhe krahasoni kurset e kembimit valutor nga disa burime ne te njejten kohe dhe vend duke perdorur Xchange.al Kursi i Këmbimit. Shpejtësi, Dinamizëm, Transparencë, Konfidencialitet Tregtoni me profesionistë të tregut FOREX në Shqiperi duke kontakuar në Credins Bank nëpërmjet numrit: +355 69 203 63 18 ose forex@bankacredins.com Shuma minimale për këmbime direkt është 50.000 EURO ose ekuivalenti i saj. Ju lutemi, perdorni te dhenat e kursit te kembimit valutor te shfaqura ne kete faqe vetem per arsye informimi. Perdorimi i ketyre te dhenave per motive te tjera nuk na ngarkon me asnje lloj pergjegjesie. Kujdes!!! Banka e Shqiperise ofron vetem 1 vlere per kursin e kembimit.
Depa engelska

Kembimi valutor dollar lek

Currency traders Why Clear competitive pricing. Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kembimi.

Gjithashtu ju mund të kryeni veprimet e këmbimit valutor në llogarinë tuaj rrjedhëse kudo gjatë 24 orëve në 7 ditët e javës nëpermjet “Degës Internet” aplikacioni BKT Smart. Kembimi Valutor Monday, April 29, 2013. kursi i kembimit dollar lek Kursi i kembimit valutor kursi i kembimit dollar lek.
Avdragsgill kostnad skatteverket

trollhattan pronunciation
barnhemmet eurenii minne
teknikföretagen malmö
egenavgifter egenföretagare
hur mycket pengar får man sätta in på handelsbanken

Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show

kursi i kembimit euro lek sot. Kursi Kembimit Valutor Sot BURIMI: BANKA E SHQIPERISE: Kursi Kembimit Valutor i Lekut Kembimi. Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kembimi, Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor sot. kursi i kembimit euro lek sot.


Ellos kontaktuppgifter
privata vårdföretag göteborg

Në tregun e këmbimit valutor vendas, të enjten dollari amerikan forcoi ndjeshëm pozitat në këmbim me lekun, duke lëvizur në kuotat, para një jave 122-123 lekë dhe sot tregtohet 126-127 lekë.

Australian DollarAUD. A. Afghanistan AfghaniAFN. Afghanistan Afghani*AFA. Albanian LekALL.